Zápis z květnové schůze HO  n.h. Davys konané dne 24. dubna 2001.

 

Naposled vystoupala naše trénovaná těla do čtvrtého patra Lávky, aby tam jejich mozkové usměrňovače prožily schůzi. (I když nikdy neříkej nikdy).

Byli tam : Ondra B., Pavel a Máca, Pavel M., Jirka, Petr V., Petr D., Vojta, Jarda, Michal Š., Honza K., Honza M., Vendula, Gábina, Dan + Kristýna, Miloš, Kelly, Jana J., Jana Š. a Karel.

Po předání oddílového svatebního daru dojatému novoženáči Ondrovi B. byl vyhlášen vítěz březnové části oddílové lezecké soutěže - Dan přijmul do svých mužných pěstí diplom.

A je tady to přemístění schůzí - příští schůze bude v pondělí, 4. června 2001 v objektu Pražské tělovýchovné unie v ulici Pod Děkankou (cesta - metro Pražského povstání - ČT - hala sportovní - minigolf - škvára fotbalového hřiště - doprava dolů - parkoviště - koleje VŠ - a naproti budova PTU, I. patro, místnost 128) - VIZ MAPA (modře označená ulice).

Jinak sraz bude v 17.40 hod u metra PP - výstup smět ČT.

Na tuto schůzi pravděpodobně přijde meteorolog - pokud nebude pršet.

  

Správcovství v Šárce - vývoj: Petr L. v příštích dnech projedná na Magistrátu podmínky - vytvoříme skupinu (nikoliv povinná účast) - na základě dohod a podmínek Magistrátu sestavíme plán - když shledáme podmínky únosnými - spolupráce s ochranáři možná - kolega Vomáčko již prý nafotil jednotlivá skaliska - my uděláme i plánky cest .....

Přínos pantáty Michala Š. - smaltuje dění jednotlivých víkendů - kdo chce kam, pomůže mu tam, ale musí se každej, kdo někam chce, ozvat.

Tentýž člověk potom vede akci Rax - na požádání dodá plán autocesty a průvodce ke kouknutí nebo ofocení.

Odjezd : Dan + 3 už ve čtvrtek

              ostatní během pátku

              (automobily a jejich obsazení - dle dohody na schůzi,

              jinak volejte Michala - zatím řidiči Michal Kaiser, Jarda, Ondra B., Karel.)

Termín : 4.5. ( pátek ) - 8.5. ( úterý ) - příjezd do Prahy v podvečer (asi dle počasí).

 

Tak, a teď víte asi tak zhruba všechno, na co jsem si vzpomněl. Takže se zvedněte od PC a běžte někam něco dělat, ať je co promítat a vo čem kecat.

  

           nazdar, ahoj a hore zdar !!!!  

                                                                       Karel H.