Úvod

Seznam členů

Jak lezeme

Co se plánuje

Co se stalo

Lezecké aktuality

Průvodci na síti

Odkazy

Kniha návštěv (forum)

Oddílová knihovna

Napište adminovi

 

 

 

 

 

 

 

Zde je seznam mailových adres některých lidiček. Jedná se lidi, kteří buď nejsou členy oddílu, protože se stali součástí některé z jiných skupin DAVYSu, případně nejsou členy DAVYSu vůbec, ale jsou s ním nějakým způsobem spojeni. Nebo se jedná o ty, kteří by sice chtěli být členy skupiny "nefunkčních" horolezců, ale dosud např. nezaplatili příspěvky!!!

Nechcete-li (z jakýchkoliv důvodů), aby vaše mailová adresa byla zde veřejně vystavena, případně vůbec nechcete být spojováni s hrdým jménem DAVYS, dejte mi vědět ("Napište adminovi") a já vás vymažu.

 

JMÉNO ELEKTRONICKÁ ADRESA
Barbora Škodová xskob01@vse.cz
Bob Blbek@atlas.cz
Davys Klub Praha klub@davys.cz
Gabriela Šliková slikajda@centrum.cz
Hana Vašková (Fíša) haff@atlas.cz
Ivan Ďuran duran@ipp.cas.cz
Jakub Karč jakubkarc@hotmail.com
Jan Dorazil jan.dorazil@scomp.cz
Jan Kreisinger kreis@email.cz
Jan Mašek jan_masek@razdva.cz
Jana Janktová JJA@volny.cz
Jana Kottnauerová KottnauerovaJ@Radiomobil.cz
Kryštof Slabý krystof.slaby@lfmotol.cuni.cz
Lucie Oršulová lucie.orsulova@1p.cz
Marek Hudema marek.hudema@euroffice.cz
Martin Bublík bublici@seznam.cz
Martin Klaus xklaus@st.fsv.cvut.cz
Olga Doubková doubek@ark.cz
Ondřej Buček vobuch@seznam.cz
Pavel Hladký hladky@guyokrma.cz
Pavel Mališka p.maliska@ekoplastik.cz
Pavel Šedivý psedivy@esob.cz
Petr Vašek petrinla@seznam.cz
Tomáš Dušek tomas.dusek@sunnysoft.cz
Tomáš Pavlas pavlas@telecom.cz

 zpět na seznam členů oddílu