Úvod

Seznam členů

Jak lezeme

Co se plánuje

Co se stalo

Lezecké aktuality

Průvodci na síti

Odkazy

Kniha návštěv (forum)

Oddílová knihovna

Napište adminovi

 

 

 

 

 

 

 

.

TATRY - ÚNOR 2004

Letos jsem se do Tater moc těšil. I proto, že se mnou zase po nějakém čase odjížděla Máca. Bohužel náš letošní výjezd poznamenala tragická nehoda, která potkala Tomáše, Lukáše, Mácu a mně při cestě na Maľý Ľadový štít v pondělí 9. II. Lukášovi s Mácou se stala osudnou a tihle dva už se s námi nikdy na žádný kopec nepodívají. Oba zůstali v místech, která měli rádi - v horách a už navždy po nich zůstane prázdné místo. 

Sbohem Lukáši, sbohem Opičko...

                      

P.J.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Schůze - leden 2004

Zveřejňuji informace z poslední schůze tak, jak mi je poslal Karel. Vše potřebné najdete zde.

P.J.

ORTLER, Nordwand  2003

Tak jsem se po půl roce konečně dostal k tomu, aby dal na web fotky z naší letní výpravy na Ortler. Díky Milošovu úrazu jsme jeli pouze ve třech - Marcela, Honza Kutílek a já. 

ZDE najdete nějaké obrázky, fakta o cestě a kopci dodám později...

Pavel Janoušek

O TATRÁCH 2002

Jako deset malých černoušků. Akorát, že nás mělo být 16 a končili jsme v 11 lidech. Tedy končili - celou akci jsme (nakonec zaplaťpánbůh) v tomhle množství prožili.

Už zažitý odjezd z Hlavního nádraží tentokrát nepřinesl žádné vzrůšo. Všichni přišli včas, a tak jsme mohli nastoupit spořádaně, jak se na dospělé lidi sluší a patří. Nikdo nezávodil se soupravou a nenaskakoval mimo ploch perónu.

Sněhu nebylo příliš, ale (po porovnání s fotkama) přece jen o něco víc, než loni. Po klidném výstupu na chatu, kde poněkud nehorolezecky doznívaly společenské události mezi starými a novými osadníky, začal sport.

Hned v neděli jsme si naordinovali metodický den, kdy před obědem mužstvo (vč. dvou žen) jezdilo po zádech z Malého hanku a bylo svými kamarády chytáno přes cepín a stehno, přičemž bota nohy pod stehnem silně a neúprosně zatlačovala hlavici cepínu hlouběji do sněhu. Též předveden štand ze dvou cepínů, ukládaných do „T“.

Po lehkém obědě následuje sestup po zledovatělém výtoku z dolního plesa a rybí zdolávání ledopádku poblíž.

Další dny  - většinou za ne dost dobrého počasí se menší skupiny vrhly na zdolávání většinou již zdolaných vrcholů a sedel.

Nebudu tady popisovat, co kdo kde s kým. Každý víte, a soupis svých cest (pokud o to stojíte) dejte Pavlovi.

Jen bych chtěl připomenout, že mně osobně se metodické chytání pádů hodilo, když jsme se s Janou v jednom chumlu řítili dolů k ústí žlabu Laštovičí štrbiny.

A co se týká bezpečnosti v horách a způsobu pohybu po horách zimních ... pátek 1. března 2002, Velký Ladový a Lucián z Katovic.

Hore zdar !!

11. března 2002                                                          Karel Hrdý

 

ÚNOROVÁ SCHůZE

Opět v pohostinných chodbách a místnostech PSÚ.

Krátce byly pořešeny poslední organizační věci kolem Tater. Vybrán byl delegát pan Dušan „Kelly“ Kellinger, který bude stát s hlavou otevřenou dne 2. března 2002 v 9 ráno před hotelem Coubertin, aby tam hájil dobrou věc slovem z lidu. Příště by o tom mohl něco povědít ostatním.

Závody jarní se budou konat snad o víkendu dubnovém, v datech přesněji řečeno 6. nebo 7., (změna!!! nový termín viz jinde) když se povede odchytit ¨Václava Malinu z Ruzyňské stěny.

V kombinaci s tímto podnikem proběhlo by opět lapání pádů z výšky na Klokočkách

Karel Hrdý

SCHůZE VÝBORU

Poslední lednový den se u Karla sešel nově zvolený čtyřčlenný výbor ve složení Karel, Máca, Pavel a Dan. Hlavním bodem byla volby nového předsedy. Počtem tří hlasů (jeden se zdržel) byl zvolen Pavel Janoušek (tedy já) - takže dobře vám tak. :-)

Bylo oznámeno zahájení oddílové horoškoly (první schůzka horoškoly je v úterý 5.2.), domluven nákup dalšího oddílového materiálu (skládací lopata na sníh) a schválen seznam lidí pro nákup průkazek ČHS. Případné dotazy a přípomínky možno vznést na schůzi.

Na konec byl zadán jeden úkol - měli bychom obsadit jedno místo delegáta na valné hromadě ČHS (druhým delegátem za Davys bude podle všeho Petr Lukačovič). Valná hromada je v sobotu 2.3.2002 a nám zbývá pouze zvolit toho správného člověka...

 

LEDNOVÁ SCHůZE

V pondělí 14. ledna se sešel nadprůměrný počet patnácti lezců a lezkyň, aby poseděli, pokecali, akce na tento rok naplánovali a hlavně nový oddílový výbor sobě zvolili. Pokud jste zrovna vy mezi ně nepatřili, pak vězte, že ti kdo na sebe vzali břímě rozhodnutí byli tito: Kely, Karel, Jarda, Pavel janoušek, Kristýna, Dan, Ondra Buček, Honza Říha, Petr Maršík, Jirka Mazura, Vendula, Miloš, Vojta, Honza Mašek a Honza Kutílek. Do voleb vstoupili čelem tito kandidáti: Karel, Pavel Janoušek, Michal, Vojta, Jarda, Marcela, Dan a Jirka Mazura.

Již předem bylo rozhodnuto, že na současný počet členů (a to už nemluvím o tom, kolik z nich je aktivních) je šestičlenný výbor poněkud luxusem, volili jsme tedy tentokrát výbor čtyřčlenný. Volby se nikdo nezdržel a po sečtení všech platných hlasů vyšlo toto pořadí:

Karel Hrdý ...         14 hlasů   

Dan Horyna ...        13 hlasů

Pavel Janoušek ...    12 hlasů

Marcela Matějů ...    7 hlasů 

------------------------------

Jarda Smejkal ...       5 hlasů 

Michal Štembera ...   4 hlasy

Vojta Hanzal ...         3 hlasy

Jirka Mazura ...         2 hlasy

Takže nezbývá, než popřát novému výboru ve složení Karel, Dan, Pavel J. a Máca hodně sil do nadcházejícího roku a moc a moc poděkovat Jardovi, Michalovi a Vojtovi za dosavadní práci. Rád bych zdůraznil, že aktivita se očekává od všech členů oddílu (nejen od těch čtyřech nešťastníků ve výboru) a snížením počtu lidí ve výboru do značné míry došlo k oddělení funkce instruktora - metodika (Máca, Pavel J., Jarda a Vojta) od "výborové" práce, která by měla být hlavně organizační. Výbor se co nejdříve sejde, aby z vlastních řad vybral letošního "šéfa". Výsledek tu samozřejmě najdete. :-)

Podstatnou částí lednové schůze bylo také plánování akcí na tuto sezónu. jejich aktuální soupis najdete v sekci "Co se plánuje".

 

VÁNOČNÍ LEZENÍČKO V TÝNSKÉ

V sobotu 22.12. většina členů opustila pečení cukroví, shánění dárků a kaprů a předvánoční úklid, aby toto vše vyměnila za příjemnou pohodu v kruhu svých kamarádů a kamarádek. Pokecali jsme, popili, dárečky si podarovali a díky tomu, že nás Kelly vybudil, dokonce jsme i na rychlost soutěžili. Celé lezeníčko opět sponzorovala "Davysovka", tentokrát vtipně skrytá pod firmou Jan Becher. A napít dostali dokonce i ti, kteří vůbec nikam nevylezli. Předali jsme spoustu diplomů za kde co, ale hlavně za "Prásk roku 2001" (Dan Horyna), "Nejhodnotnější výstup roku 2001" (Honza Říha - Mont Blanc) a "Výškový rekord roku 2001" (Honza Kutílek, Jakub Karč a Tereza Podlešáková - Chan Tengri). Taky za umístění v závodě na rychlost. Výsledky tohoto závodu najdete níže.

 

CHLAPI:    

1. Pavel Janoušek 0:12:931
2. Honza Kutílek 0:13:767
3. Dan Horyna 0:15:556
4. Kvido Stříšovský 0:17:607
5. Jirka Mazura 0:18:456
6. Honza Uhlík 0:23:110
7. Honza Říha 0:25:114
8. Petr Dobrovský 0:26:892
9. Pavel Mezera 0:28:702
10. Petr Maršík 0:28:852
11. Michal Štembera 0:30:773
12. Karel Hrdý 0:32:792
13. Miloš Václavek 0:36:604

DÍVKY:

1. Marcela Matějů 0:21:547
2. Gabča Šliková 0:29:956
3. Maruška B. 0:59:432
4. Vendy 1:04:144
5. Kristýna Horynová 1:07:120
6. Zuzka B. 1:27:549

 

PROSINCOVÁ SCHůZE

Druhé prosincové pondělí jsme se konečně dočkali - sešly se diáky i promítačka, takže nás mohl Honza Kutílek ohromit obrázky a povídáním z výletu na sedmitisícovku. Sice ani on, ani Jakub a ani Tereza se nevrátili s vrcholem, ale z Davysu byli letos bezkonkurenčně nejvýš a hlavně se vrátili celí! SUPER!!!

Moc nás nebylo, ale domluvili jsme definitivní termín zimních Tater - 22.2. až 3.3. 2002. Vše má na triku - už tradičně - Karel hrdý, který bude také vybírat penízky od zájemců (zatím 1000,- Kč zálohu).

Taky jsme domluvili Vánoční závody v Týnské - 22.12. od 10.00 hodin.

 

Takže se všichni mějte nádherně, hodně dárků a do Nového roku moc a moc štěstíčka.

A hlavně ...... Pořád Fpohodě!

 

LISTOPADOVÁ SCHůZE

Karel ještě pořád nestíhá, takže opět pouze telegraficky:

Všichni, kteří tentokrát na Děkanku přišli se těšili na promítání Honzy Kutílka - bohužel marně. Nevyšlo to s promítačkou, takže snad už opravdu příště. (Na Miguláši nebo příští schůzi.)

Na schůzi bylo i několik ne úplně okoukaných tváří. Jednak se na nás přišel podívat Petr Lukačovič s Pavlem Mališkou, se kterými jsme lehce pohovořili o možné užší spolupráci s ostatními skupinami Davysu a o práci v Šárce, druhak se našeho sezení zúčastnili dva noví adepti našeho oddílu Kvido Stříšovský a Petr Maršík. Snad budou posilou našich v poslední době prořídlých řad.

Po novém roce by se měla rozeběhnout horoškola, všichni jsou tedy vyzýváni: pokud máte ve svém okolí někoho, o kom si myslíte, že by se do této horoškoly hodil (tedy má zájem o lezení a bylo by fajn ho mít v oddílu), sem s ním!!!

Domluvili jsme pár termínů na chystané akce (většinu z nich najdete v sekci "Co se plánuje"): Miguláš a Poslední slanění - 1.12.2001, Vánoční závody - 22.12.2001, Tatry (Téryho chata) - 15.2.- 24.2.2002 nebo 22.2.- 3.3.2002.

Taky jsme mluvili o tom, že by bylo záhodno občas naše těla potrápit lezbou po překližce. Hromadné tréninky na Pohořelci se asi vzkřísit hned tak nepodaří, ale pokud byste chtěli vyzkoušet novou stěnu na FTVS, tak vše potřebné najdete v mém příspěvku na našem foru.

 

ODDÍLOVÉ CHYTÁNÍ PÁDů dne 13. října 2001

S účastí sice o něco menší, ale ještě pořád docela dobrou, jsme opět byli nacvičovat chytání pádů. Tentokrát jsme se spojili s oddílem Tomáše "Kečupa" Franka, který nám za to, že s námi mohli odchytat pár pádů, postavil malý záchranářský trenažér, který zahrnoval jumarování, tyrolský traverz a slanění s přestupem přes uzel. Byla šance si vyzkoušet některá udělátka, která běžně člověk na skálu nevozí (třeba "stopáč"), což bylo bohužel korunováno destrukcí některých těchto udělátek (třeba "stopáč"). Ale jinak to byla velmi příjemná akce.

V lomu jsme někteří přespali a v neděli vyrazili lézti na Sušky. Výkony byly podávány se střídavými úspěchy (tzn., že mně to nešlo a ostatním většinou jo!!!), ale počasí nám přálo, psi ani moc nezlobili, takže celkový dojem - velmi dobré.

 

ZÁŘÍJOVÁ A ŘÍJNOVÁ SCHůZE

Schůze proběhly, ale náš kronikář nějak nestíhá. Zápisy tedy zatím nejsou. Alespoň ve stručnosti uvádím několik zpráviček:

1.) Dostal jsem mail od Petra Lukačoviče s informacemi o Šárce. Jeho obsahem je v zásadě toto: 

- nebudeme lézt ani v Soutěsce (levá strana při vstupu do údolí, ani v Amfiteátru a na Americe (vpravo od vstupu až po Brentu). Lézt tedy lze od Brenty (včetně) dolů.

- za ochranáře se vydávají i lidé, kteří už ztratili oprávnění kontrolovat.

- už proběhly nějaké brigády a další se zřejmě chystají. Vzhledem k tomu, že potřebné informace sdělují ochranáři dost těsně před požadovaným termínem, je potřeba shromáždit kontaktní údaje na lidi, kteří jsou ochotni přiložit ruku k dílu u Pavla Mališky. Kdo má pocit, že se ho to týká, pošlete kontakt na sebe (telefon a mail) Mališákovi, případně na mou adresu a já mu to předám.

- potkáte-li se v Šárce s ochranáři (nejspíš pan Dvořák nebo pan Haleš), stačí říct, že jste z Davysu. Nikomu neplaťte žádnou pokutu, klidně se nechte legitimovat - ve správním řízení stejně nemají žádnou šanci (to jim ale neříkejte).

2.) Na víkend 13.-14.10.2001 je opět přichystáno chytání pádů. Podrobnosti v rubrice "Co se plánuje".

3.) Podle Honzy Kutílka promítání bude příští chůzi (12.11.) - tentokrát ale už opravdu!!! Těšit se můžete ne diáky a na video.

 

Pavel J.

 


POZOR POZOR POZOR

Naše řady se rozrostly!!!

V neděli 15. července 2001 dopoledne dala svůj první prásk JUSTÝNKA VÁCLAVKOVÁ (52 cm; 4,07 kg). Vrcholová fota si můžete prohlédnout právě zde:

Pic00004.jpg (60907 bytes)               Pic00005.jpg (859078 bytes)

ČERVENCOVÁ SCHůZE

První ze dvou chystaných letních setkání  se celkem povedlo ve všemi oblíbené restauraci "Dívčí skok" v Šáreckém údolí první červencové pondělí. Pivo chutnalo, drobné poživatiny rovněž, jen je třeba neničit židličky houpáním!!! Pan vrchní je pak nervózní ... :-)

Na srpen plánujeme totéž, co kdybyste zkusili přijít o něco dřív a taky si něco vylézt??? Pivo chtná o moc líp, když si ho pořádně zasloužíte!

ČERVNOVÁ SCHůZE

Poprvé v novém a naposledy před prázdninami. Kronikář Karel bohužel nebyl přítomen, takže jen letecky. Dorazivší (Ondra Buček, Jarda Smejkal, Horynovi, Honza Říha, Petr Dobrovský, Jirka Mazura, Miloš Václavek, Michal Štembera, Petr Vašek, Kelly, Honza Kutílek, Pavel Janoušek, Marek Hudema a Vojta) v pondělí 4.6. zlehka poplkali o nadcházejícím létě a chystaných akcích, nové schůzoviště našeho oddílu uznali za vyhovující (díky Ondro!) a vše zpečetili (alespoň někteří) pěnivým mokem na cestě směrem k podzemní dráze. POkud se neuvidíme přes léto v Šárce, tak ať vám to všem leze :-)

P.J.

KVĚTNOVÁ SCHůZE

Květnovou schůzi jsme tentokrát absolvovali již v dubnu, protože pro první dva květnové úterky nás stát obdařil pracovním volnem. Lépe je tedy viset někde ve stěně, něž se potit v začouzené Praze.

Zápis z této schůze (opět od kronikáře Karla) najdete ZDE.

Příští schůze bude v pondělí 4.6.2001 na nové adrese (viz zápis)!!!

DUBNOVÁ SCHůZE

Naposledy před velikonocemi jsme se sešli opět v úterý (3. dubna 2001) na Novotného lávce.

Zápis ze schůze od Karla najdete ZDE.

 

ODDÍLOVÉ UZAVŘENÉ ZÁVODY V LEZENÍ NA OBTÍŽNOST

Hala v Ruzyni - 25. března 2001

Abychom zbytečně netrhali dva víkendy jednodenními akcemi, zařadili jsme po pádech stoupání. Na cestách, již kdysi připravenými zručným Václavem Malinou na překližce ruzyňské tělocvičny, se nefunkční Davysáci utkali v lezbě.

Ředitel závodu Miloš vybral tři různé cesty. Několik skvělých výkonůlezců ( děvčata šmarjájosefbohuželachjo zůstala za očekáváním, přičemž každá další účastnice by získala přinejmenším třetí cenu - protože přišedší pravidelná lezkyně Kristýna po pádech jaksi nemohla lézt ) - Honzy Říhy, Honzy Maška s rukou v obvazech a po náročném roentgenovém vyšetření, Dana, ředitele, Honzy Kutílka a vítěze Jirky Mazury - ostře kontrastovalo s fyzickým blekotáním těch, kdož uplynulé noci nemírně obcovali s démonem alkoholem a jako už mnohokrát dostali přes játra - i když, přiznejme, byly v sázce narozeniny jednoho nejmenovaného člena n.h. HO.

Výsledková listina (poněkud se lišící od výsledků vyhlášených na místě akce) je uveřejněna ZDE.

Za omyl a zmatek ve výsledcích se omlouvám - spletl jsem bodové hodnocení a počet topů ( bijte mě ).

Karel

Zatím mám jen jednu fotku a to ještě svojí. Někoho dalšího sem dám, až se mi sám pošle!

Ruzyně - Janoušek.JPG (434469 bytes)

 

 ODDÍLOVÉ CHYTÁNÍ PÁDů dne 24. března 2001 na skalách Klokočích

V ranním nečase vyrazili jsme téměř montecarlovskou hvězdicovitou jízdou ( hvězdici tvořil jeden vůz z Poděbrad ) k hájovně za Mírovou pod Kozákovem, kam - díky skvělému popisu cesty - dorazili všichni včas. Menší zdržení nastalo pouze proto, že osádky několika povozů místo do lesa, do lomu, zamířily silničkou k Rozumovu. Brzo se vrátily zpět. Prý ve vsi v sobotu nedávají.

Vesele pobíhající Monty - oficiální záchranářský pes a občas trucující Mácin syn Jakub tvořili líbeznou kulisu k dramatům u stěny.

S lomozem se řítící pytel - trupík - naplněný 40 - 50 kilogramy písku strhával odvážné jističe ku skále a vedle trhavých startů jim způsoboval drobné oděrky a pohmožděniny. 

Leč chytalo se třikrát -  dole u kruhu, nahoře u kruhu ( nejvíc pomlácených - ona je to, přiznejme si, pořádná šlupka, protože dát lanu už nepříliš pružnému prokluz je docela problém ...) a dole volně, rovnou do sedáku. Tento způsob byl nejefektnější, protože jističové vystřelovali vzhůru a nechali tak vzpomenout na setkávání jističů a padajících někde mezi zemí a jistítkem. 

Materiál na tuto akci zapůjčili : Kelly, Petr Vašek, Michal Štembera, Máca.

Účastníci : Pavel, Kelly, Máca, Vojta, Jarda, Honza Kutílek, Tereza, Ondřej Buček, Dan, Kristýna, Martin, Jirka, Honza Mašek, Honza Říha, Marek, Vendula, Ondřej Přibyl, Petr Vašek, Michal Štembera, Petr Dobrovský, Miloš, Michal Kaiser (jh).

Omluveni  : Jakub - choroba, Karel - koleno  

Zapsal: Karel

A nějaké obrázky:

Pády 01.JPG (598488 bytes)          Pády 02.JPG (518059 bytes)

 

BŘEZNOVÁ SCHůZE

Naše interní "First Tuesday" proběhlo tentokráte 6. března a jak se již pomalu stává tradicí, zápis z něj spáchal Karel. Podívat se a počíst si můžete TADY.

TATRY 2001

Karel konečně dodal slíbené všezahrnující a vyčerpávající povídání o našem výletu do Tater. Přečíst si ho můžete ZDE

Skrz e-mail mi také došly první obrázky. Tady jsou:

Jarda_OBR3.JPG (184081 bytes)    Michal a Honza Říha na výletě na Pfinovu kopu

PETR.JPG (242580 bytes)    Osamocený horolezec ve žluté bundě je Petr a právě začíná slaňovat ze Zadnej Mačacej veže směrem k Baraním rohům

MIPE.JPG (230451 bytes)    Tak ti dva fešáci jsou Petr a Michal a stojí pod Mačacou vežou zprava

Tatry-Yetti.JPG (306664 bytes)     Občas bylo i docela větrno a zima.....

Od Martina jsem obdržel naprosto skvělý záznam letošních Tater. Určitě se podívejte - je to fakt super. Vypadá to, že budeme mít vedle Karla dalšího kronikáře...;-)

Fotky i povídání najdete TADY

 

VÝBOROVÉ SE SEŠLI

Ve čtvrtek 1.3. se sešel výbor jmenovaný na poslední (tedy únorové) oddílové schůzi. Obsazení bylo takřka kompletní, chyběl jen Jarda Smejkal, který se tou dobou nacházel někde u Pardubic.

Výsledkem sezení bylo to, že výbor si vybral  svého "uzurpátora", kterého nebude mít nikdo rád, protože tento bude po všech pořád něco chtít a bude na schůzích říkat vždycky ty špatné zprávy ;-) Touto šťastnou osobou se stala moje maličkost - tedy Pavel Janoušek. Tímto vás zdravím a hned vám připomínám, že jsme si v únoru odsouhlasili příspěvky a většina z vás jejich zaplacení odsunula na březnovou schůzi - tak nezapomeňte přijít...

Taky jsme probrali všechny možné akce, které uchystáme, z čehož vybírám:

24.3. - chytání pádů - akce je povinná pro všechny, kdo budou chtít být prostřednictvím oddílu nás nefunkčních horolezců členy ČHS. Je zadarmo pro ty, co budou mít zaplacené příspěvky, pro ostatní za 100,- Kč. Blíže na březnové schůzi.

25.3. - oddílové závody na Ruzyni, které chystá Miloš Václavek. Podrobnosti opět na schůzi a stejně jako vloni závody podle všeho nebudou (stejně jako v minulých letech) open - tedy pouze pro členy oddílu.

Takže se na vás všechny těším v úterý 6.3. na Novotného lávce. AHOJ.

 

ÚNOROVÁ SCHůZE

V úterý 6. února jste si zvolili nový výbor ve složení Karel Hrdý, Pavel Janoušek, Máca Matějů, Jarda Smejkal, Vojta Hanzal a Michal Štembera. V nejbližších dnech se sejdeme, zvolíme ze svého středu toho nejzlejšího, který si bude hrát na "předsedu" a začneme "být aktivní".

A NEZAPOMEŇTE - PLATÍME PŘÍSPĚVKY (400,- respektive 250,- Kč)!!! NA BŘEZNOVÉ SCHůZI BY BYLO FAJN, KDYBY JSME TO MĚLI KOMPLET!

 Karel už zápis vytvořil, takže se na něj můžete podívat přímo tady.

 

Metodický den - přezkoušení v Šárce

V sobotu 6. ledna se nás sešel překvapivě vysoký počet u hostince Dívčí skok v Šáreckém údolí. Jelikož nám počasí celkem přálo, věnovali jsme se aktivní horolezbě a nácviku záchrany prvolezce po pádu ve stěně. Měli jsme také dva nové uchazeče o známku ČHS. Výsledek je tak půl na půl: Honza Mašek známku dostane, kdežto Jirka Mazura bude muset ještě nějaký čas sbírat znalosti a především zkušenosti. (Ale v té známce horolezení jistě nevězí, že?)

Vzhledem k tomu, že jsem zahlédl některé účastníky s fotoaparátem, opět prosím o zapůjčení obrázků za účelem zveřejnění zde. (Fakt vám je vrátím, nebojte!!!)

 

Předvánoční lezeníčko v Týnské

Den před Štědrým večerem se sešlo překvapivě velké hejno Davysáků, aby sami sobě popřáli hezké vánoce, šťastný Nový rok a tak. Většina z přišedších se aktivně zapojila do veselého zápolení, v němž nebylo poražených, a které sponzorovala jedna známá likérka svým doposud nepříliš rozšířeným nápojem s případným názvem "DAVYSOVKA". I proto bylo (na přání sponzora) celé klání zahájeno krátkým reklamním šotem. Pro nevěřící - zbytek Davysovky včetně reklamního poutače je doposud možno shlédnout v klubu Ultra Ant v Týnské ulici (dokud ho někdo nevypije).

Pokud se mi podaří z někoho vyrazit fotky, pak zde v budoucnu najdete i obrazovou dokumentaci z celé akce. 

!!! POZOR POZOR POZOR !!!

V Týnské někdo nechal maglajz pytlík - černofialový, značky MarMot. Sebrali jsme ho a nyní čeká u mne v předsíni na svého majitele. Majitel nechť se urychleně ozve, protože dotyčný pytlík se tváří velmi smutně!

!!! POZOR POZOR POZOR !!!

 

Výsledky  oddílového celosezónního poháru "KÝBL BUBLIN 2000":

Vzhledem k tomu, že minimální počet lezců potřebných pro to, aby se daná oblast do soutěže mohla započítat byla zaznamenána pouze na jarních závodech na stěně v Ruzyni a v oblastech Srbsko a Bořeň, ostatní vyhlášené oblasti nebyly při hodnocení brány v úvahu. Za zmínku jistě stojí i to, že v soutěži bylo hodnocena (protože se zúčastnila) pouze cca polovina registrovaných členů našeho oddílu :-(

Zde je konečné pořadí:

 

POŘADÍ JMÉNO
1 Daniel Horyna
2 Martin Klaus
3 Miloš Václavek
4 Jarda Smejkal
5 Michal Štembera
6 Pavel Šedivý
7 Gabriela Šliková
8 Marcela Matějů
9 Petr Vašek
10 Pavel Janoušek
11 Barbora Škodová
12 Jiří Mazura
13 Pavel Mezera
14 Jan Říha
15 Karel Hrdý
16 Kristýna Horynová

Vítězům gratulujeme a ostatním zúčastněným vlastně také - za odvahu.

 

 

Podrobné výsledky "Kýblu bublin":    

Závody na stěně v Ruzyni a Srbsko

Bořeň